• Aký typ náhrady je vhodný pre vás?

  Fajčiari nie sú všetci rovnakí – takže ani lieky určené na to, aby vám pomohli odvyknúť si od fajčenia. Či už máte zlozvyk vyfajčiť 40 cigariet denne alebo nedokážete odolať tomu, aby ste si v pohostinstve nezapálili, existuje pre vás náhrada NICORETTE®...

  Silný fajčiar

  Keď ste silný fajčiar, myšlienka na pokus prestať fajčiť sa môže zdať trochu ohromujúca. Ale či už chcete pomaly znížiť svoj denný počet cigariet alebo sa pokúsiť zanechať fajčenie úplne, náhrada nikotínu vám môže pomôcť zvíťaziť nad vašou túžbou po cigarete. Pre bezproblémovú voľbu, ktorá bude trvať celý deň, vyskúšajte náplasť NICORETTE® invisipatch 25 mg. Stačí si ju ráno nalepiť a v priebehu 16 hodín vám bude poskytovať regulovanú dávku nikotínu. Ak radšej chcete bojovať s túžbou po nikotíne v okamihu, keď sa objaví, vhodnou náhradou je orálna aerodisperzia NICORETTE® Spray 1 mg/dávka. Vstreknite si jeden alebo dva vstreky do úst, keď pocítite potrebu si zapáliť cigaretu a okamžite sa uvoľní nikotín, ktorý vám pomôže zmierniť vašu túžbu po cigarete.

  Spoločenský fajčiar

  Dokážete ľahko odolať fajčeniu celý týždeň, ale zatúžite po cigarete, keď ste večer niekde v spoločnosti so svojím partnerom či partnerkou, priateľmi alebo kolegami? Znie to, ako by ste boli sociálny fajčiar. Môžete skúsiť orálnu aerodisperziu NICORETTE® Spray 1 mg/dávka, ktorá začne učinkovať počas 60 sekúnd a ľahko sa zmestí do kabelky alebo vrecka, aby vám pomohla ovládnuť vašu túžbu po cigarete.

  Diétny fajčiar

  Niektorí ľudia sa nevzdajú fajčenia, pretože sa obávajú, že priberú na váhe. Odvykanie od fajčenia nemusí nevyhnutne znamenať pribúdanie kíl, ale ak sa obávate, že sa chystáte vymeniť svoje pravidelné fajčiarske prestávky za výlety do plechoviek so sušienkami, liečivé žuvačky NICORETTE® sú dobrým riešením. Liečivé žuvačky sa dodávajú v troch rôznych príchutiach. Verte, že budete voňať oveľa lepšie, keď vymeníte cigaretu za túto náhradu nikotínu!