Ako si odvyknúť od fajčenia

Ako si odvyknúť od fajčenia


Prestať fajčiť je úžasná vec. Aby sme ti pomohli zvládnuť cestu k životu bez cigariet, zhromaždili sme tieto informácie – lebo vieme, že odvykanie od fajčenia je u každého fajčiara iné. Vďaka týmto informáciám sa môžeš rozhodnúť, ktorý prístup bude pre teba najvhodnejší.

Nájdi pre seba ten správny produkt

Nájdi pre seba ten správny produkt!

Odpovede na niekoľko krátkych otázok ti pomôžu nájsť ten najvhodnejší produkt.

Si pripravený úplne skoncovať s fajčením

Si pripravený úplne skoncovať s fajčením?

Zisti, ako s pomocou produktov NICORETTE® môžeš prekonať chuť na cigaretu, zvládnuť abstinenčné príznaky a vďaka tomu okamžite, raz a navždy prestať fajčiť. Ak sa jeden týždeň zaobídeš bez cigarety, máš 9-krát vyššiu šancu, že nadobro skoncuješ s fajčením.*

*Tonnesen P et al. Higher dosage nicotine patches increase one year smoking cessation rates : results from the European CEASE trial. Eur Respir J 1999; 13: 238-246.

Chceš si postupne odvykať od fajčenia

Chceš si postupne odvykať od fajčenia?

Zisti, ako môžeš odvykanie od fajčenia rozložiť do niekoľkých krokov, ktoré dokážeš zvládnuť. Môžeš postupne obmedzovať počet vyfajčených cigariet a pomocou niektorého z produktov NICORETTE® dostať pod kontrolu chuť na cigaretu a prekonať abstinenčné príznaky.

Zvýš svoje šance na úspešné skoncovanie s fajčením

Zvýš svoje šance na úspešné skoncovanie s fajčením!

Ak budeš súčasne používať transdermálne náplasti Nicorette® invisipatch a jeden z našich orálnych produktov, napríklad Nicorette® Spray 1 mg / dávka, môžeš zvýšiť svoje šance na úspešné odvyknutie od fajčenia.

Ako prekonať chuť na cigaretu

Ako prekonať chuť na cigaretu

Odhalenie dôvodov, ktoré stoja za túžbou zapáliť si cigaretu, je prvým krokom k tomu, aby si si s nimi dokázal poradiť.

Vytvor si podpornú sieť

Vytvor si podpornú sieť

Morálna podpora je v ťažkých časoch veľmi dôležitá. Prečítaj si, ako si môžeš vytvoriť podpornú sieť, ktorá ti pomôže úspešne skoncovať s fajčením.

Odvykať si od cigariet sám alebo s priateľom

Odvykať si od cigariet sám alebo s priateľom?

Niektorí ľudia chcú prestať fajčiť sami, iní s priateľom, aby sa pri odvykaní od fajčenia navzájom podporovali. Tu je niekoľko informácií, ktoré ti pomôžu rozhodnúť sa, čo ti viac vyhovuje.

Jak pomoci svým blízkým přestat kouřit

Ako pomôcť svojim blízkym prestať fajčiť

Pomôcť niekomu skoncovať s fajčením je skvelý pocit. Preto sme zostavili niekoľko osvedčených odporúčaní, ako niekomu môžeš poskytnúť užitočnú a premyslenú podporu.