Kontaktujte nás

Vždy sa tešíme z informácií od našich zákazníkov. Podeľte sa s nami o svoje pripomienky, otázky a všeobecnú spätnú väzbu k našim produktom.

Tel.: 00 800 555 22 000 (bezplatné hovory, mobilné hovory môžu byť spoplatnené podľa tarify operátora) v pracovné dni PO-PI, 9:00-13:00.

Ak nás chcete kontaktovať, kliknite sem.

Žiaľ, nie je možné, aby sme poskytovali poradenstvo v otázkach osobného zdravia.
S otázkami tohto druhu sa obráťte na svojho lekára alebo lekárnika.

Ak chcete nahlásiť nežiaduci účinok alebo sťažnosť na kvalitu liekov NICORETTE®, kliknite sem a kontaktujte nás, aby sme sa vám mohli osobne venovať.

Podávanie správ na ŠÚKL

Ďalšou možnosťou pre pacientov a zdravotníckych pracovníkov je hlásenie nežiaducich účinkov prostredníctvom formulára na webovej stránke Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv TU.

Osobné údaje, ktoré poskytnete, budú spracované v súlade s našimi zásadami ochrany osobných údajov, aby sme mohli spracovať vašu žiadosť. Vaše osobné údaje spracúvajú spoločnosti JNTL Consumer Health (Slovakia), s.r.o.,ako prevádzkovateľ údajov, a Sitel Europe Limited, identifikačné číslo GB 672 54 34 27, so sídlom Building 600, Leavesden Business Park, Hercules Way, Watford, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska, a Sitel Bulgaria EOOD, identifikačné číslo BG 175054504, so sídlom Blvc. N. Vapzarov 55, GB-1407 Sofia, Bulharsko ako prevádzkovateľ určených spracovateľov osobných údajov. Všetky osobné údaje sa poskytujú dobrovoľne.