Si pripravený úplne skoncovať s fajčením

Si pripravený úplne skoncovať s fajčením?

Sme presvedčení, že prestať fajčiť je jedna z najúžasnejších vecí, akú môžeš vo svojom živote vykonať. No zároveň vieme, že je to vôbec jedna z najťažších vecí. Preto sme tu, aby sme ti pomohli.

Môžeš sa rozhodnúť skoncovať s fajčením úplne alebo si možno budeš chcieť odvykať od fajčenia postupne. Budeme ťa podporovať na každom kroku cesty, ktorá je pre teba najvhodnejšia. Ak sa rozhodneš skoncovať s fajčením úplne a použiť niektorý z produktov NICORETTE®  v takom prípade ti odporúčame prečítať si viac informácií o nástrahách prvého týždňa bez cigarety a ako úspešné zvládnutie týchto prvých dní zvyšuje tvoje šance na úspech.

Prvý týždeň je predzvesťou tvojho úspechu

Spoločnými silami prekonáme nástrahy prvého týždňa odvykania od fajčenia, ktorý je z hľadiska úspešnosti kľúčový:

Ak sa ti prvý týždeň podarí úspešne prekonať bez cigarety, budeš mať 9x vyššiu šancu, že s fajčením skoncuješ nadobro.

V čom spočíva výzva prvého týždňa

Výzva prvého týždňa spočíva v tom, že sa jeden celý týždeň zaobídeš bez cigariet a svoju túžbu po nikotíne a abstinenčné príznaky zvládneš prekonať pomocou niektorého z produktov NICORETTE®.

Tým, že s fajčením skoncuješ úplne, rýchlejšie pocítiš prínosy pre zdravie. Je však úplne normálne, ak nejaký čas budeš pociťovať podráždenie a frustráciu. Nemaj obavy – pomôžeme ti tieto nástrahy prekonať a tieto pocity sa po určitom čase zmiernia.

Vieme, že keď s fajčením prestaneš nadobro, budeš mať skvelý pocit, že zvládneš čokoľvek. Sme tu na to, aby sme ťa sprevádzali na každom kroku tejto cesty a inšpirovali ťa našimi skúsenosťami a pomocou našich nástrojov. Vykročme na túto cestu spoločne.

Pozrieť si viac o prekonávaní nástrah prvého týždňa bez cigarety tu

*Tonnesen P et al. Higher dosage nicotine patches increase one year smoking cessation rates : results from the European CEASE trial. Eur Respir J 1999; 13: 238-246.

Chceš si postupne odvykať od fajčenia

Chceš si postupne odvykať od fajčenia?

Zisti, ako môžeš odvykanie od fajčenia rozložiť do niekoľkých krokov, ktoré dokážeš zvládnuť. Môžeš postupne obmedzovať počet vyfajčených cigariet a pomocou niektorého z produktov NICORETTE® dostať pod kontrolu chuť na cigaretu a prekonať abstinenčné príznaky.
Nájdi pre seba ten správny produkt

Nájdi pre seba ten správny produkt!

Odpovede na niekoľko krátkych otázok ti pomôžu nájsť ten najvhodnejší produkt.